«BSB Partners»Адвокатське об'єднання

“Перемогти сильного супротивника потрібно тричі – у дебюті, мітельшпілі й ендшпілі“ - доктор юридичних наук, чемпіон світу з шахів
Олександр Альохін

Команда

 Буняк Валерій Сергійович

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР, АДВОКАТ #

Основні напрямки адвокатської діяльності: захист прав і свобод людини у кримінальному процесі, представництво інтересів довірителя в судах в різних категоріях спорів, представництво в Європейському суді з прав людини, представництво в Антимонопольному комітеті України та інтелектуальна власність.

Освіта: Закінчив Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” у 2007 році за спеціальністю “акустика й акусто-електроніка”, а у 2008 році – за спеціальністю “правознавство”. У 2013 році закінчив Інститут інтелектуальної власності за спеціальністю “інтелектуальна власність”.

Заступник Голови Комітету з питань безпеки ведення бізнесу при Київській торгово-промисловій палаті.

Автор низки наукових праць, зокрема, монографії “Кримінальне право. Загальна частина. Історико-правове дослідження“, дослідження з практики застосування Європейським судом статті 7 Конвенції тощо. До кола наукових інтересів входять кримінальне право та кримінальний процес, міжнародно-правові аспекти відповідальності держави перед особою, практика Європейського суду з прав людини й інших міжнародних інститутів, які розглядають спори між особою та державою, суд присяжних, кримінологія та проблеми соціальної психології, загальні проблеми теорії права й їх взаємозв’язок з економікою, культурою, психологією.

Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №4105 від 31 серпня 2010 року, видане Київською міською кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури.

 Старчук Євген Валерійович

Гелла Сергій Вікторович