«BSB Partners»Адвокатське об'єднання

“Перемогти сильного супротивника потрібно тричі – у дебюті, мітельшпілі й ендшпілі“ - доктор юридичних наук, чемпіон світу з шахів
Олександр Альохін

Про нас

Адвокатське об’єднання «BSB Partners» (Бі Ес Бі Партнерс) створено у 2013 році на основі поєднання унікального досвіду ефективного захисту клієнтів у кримінальних справах, з однієї сторони, і добросовісного супроводження та захисту комерційної діяльності бізнесу – з іншої сторони.

Співзасновник і керівник команди адвокатів об’єднання «BSB Partners» Валерій Буняк вдало поєднує досвід адвокатської діяльності в найскладніших справах з науковими дослідженнями в галузі права й участю в розробці законопроектів.

Адвокатам об’єднання «BSB Partners» довіряють свій захист як невеликі компанії, так і представники та власники великого бізнесу. У різний час клієнтами об’єднання виступали вищі посадові особи держави, опальні політики, державні установи, лідери профспілкових організацій, іноземні інвестори тощо.

Окрім досвіду ведення справ клієнтів в загальних і арбітражних судах, господарських і адміністративних судах, адвокати об’єднання успішно представляли клієнтів у  слідчих і контролюючих органах з питань застосування законодавства з державних закупівель, податкового, антимонопольного й інших галузей права.

Захищаючи інтереси клієнтів, адвокати об’єднання «BSB Partners» неодноразово успішно зверталися до Верховного Суду України й вищих спеціалізованих судів, Європейського суду з прав людини. У тому числі, досягали зміни практики національних судів.

Таким чином, в адвокатському об’єднанні «BSB Partners» склалася  ефективна команда правників, які володіють досвідом захисту прав і законних інтересів своїх клієнтів практично у всіх галузях права.