«BSB Partners»Адвокатське об'єднання

“Перемогти сильного супротивника потрібно тричі – у дебюті, мітельшпілі й ендшпілі“ - доктор юридичних наук, чемпіон світу з шахів
Олександр Альохін

Команда

 Буняк Валерій Сергійович

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР, АДВОКАТ

Основні напрямки адвокатської діяльності: захист прав людини у кримінальних справах, представництво інтересів довірителя в судах, представництво в Європейському суді з прав людини, комерційних та інвестиційних арбітражах .

Освіта в Україні: Закінчив Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” у 2007 році за спеціальністю “акустика й акусто-електроніка”, а у 2008 році – за спеціальністю “правознавство”. У 2013 році закінчив Інститут інтелектуальної власності за спеціальністю “інтелектуальна власність”.

Заступник Голови Комітету з питань безпеки ведення бізнесу при Київській торгово-промисловій палаті.

Автор низки наукових праць, зокрема, монографій “Кримінальне право. Загальна частина. Історико-правове дослідження” та “Європейська конвенція з прав людини та кримінальне право“. До кола наукових інтересів входять: кримінальне право та права людини; різні аспекти міжнародно-правового захисту прав.

Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №4105 від 31 серпня 2010 року, видане Київською міською кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури.

Електронна пошта: v.bunyak@bsb-partners.com

 Старчук Євген Валерійович

Гелла Сергій Вікторович

Основні напрямки адвокатської діяльності: участь у кримінальному провадженні, представництво в господарських судах, ведення справ про банкрутство.

Освіта: У 2004 році закінчив Луганський державний університет внутрішніх справ ім. Е. О. Дідоренка за спеціальністю “правознавство”. У 2011 році закінчив Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля й отримав кваліфікацію “менеджер-економіст”.

У 2004 – 2013 році працював арбітражним керуючим.

Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №3243 від 27 травня 2009 року, видане Донецькою обласною кваліфікаційно-дисциплінарною  комісією адвокатури.

Електронна пошта: o.shvidkiy@bsb-partners.com

Мельникова Антоніна Валеріївна

ПАРТНЕР, АДВОКАТ

Основні напрямки діяльності: кримінальні справи, приватні клієнти, представництво в Антимонопольному комітеті України з питань публічних закупівель, договірне право, практика Європейського суду з прав людини.

Освіта: У 2011 році закінчила Київський національний транспортний університет за спеціальністю “економіка підприємств”. Магістрант Київського економічного університету ім. Вадима Гетьмана за спеціальністю “правознавство”.

Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю, видане на підставі рішення Ради адвокатів Запорізької області №19 від 12 вересня 2019 року.

Електронна пошта: a.melnykova@bsb-partners.com

Паламарчук  Іван Олексійович

РАДНИК У СФЕРІ ЕКОЛОГІЇ

Спеціалізується у сфері екологічних перевірок, екологічного аудиту й екологічної експертизи та проведенні оцінки впливу на довкілля.

Має звання “Заслужений природоохоронець України”

Працював заступником голови представництва Державного комітету
регуляторної політики та підприємництва в Житомирській області; заступником начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Житомирській області; начальником Державної екологічної інспекції в Житомирській області.

Освіта: Закінчив Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, кваліфікація інженер-механік, та Житомирський державний технологічний університет, кваліфікація менеджер-економіст.

Має численні наукові праці у сфері регуляторної політики та природоохоронних правовідносин.

Електронна пошта: i.palamarchuk@bsb-partners.com

Соломаха Андрій Миколайович

Радник у сфері аудиту, податкових консультацій  

Сертифікований аудитор (сертифікат серії А №006892) з багаторічним досвідом, глибоким знанням аудиторської діяльності в Україні та міжнародних стандартів фінансової звітності.Член Спілки аудиторів України, бухгалтер-експерт, податковий консультант, керуючий партнер  та співзасновник консалтингової компанії “Прайм Рейт” (Prime Rate), радник Центру комерційного права, член Комісії з питань податкової та митної політики при Українському національному комітеті Міжнародної торгової палати, член Наглядової ради Палати податкових консультантів, член Асоціації податкових радників, голова Ревізійної комісії Асоціації податкових радників.