«BSB Partners»Адвокатське об'єднання

“Перемогти сильного супротивника потрібно тричі – у дебюті, мітельшпілі й ендшпілі“ - доктор юридичних наук, чемпіон світу з шахів
Олександр Альохін

Команда

 Буняк Валерій Сергійович

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР, АДВОКАТ #

Основні напрямки адвокатської діяльності: захист прав і свобод людини у кримінальному процесі, представництво інтересів довірителя в судах в різних категоріях спорів, представництво в Європейському суді з прав людини, представництво в Антимонопольному комітеті України.

Освіта: Закінчив Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” у 2007 році за спеціальністю “акустика й акусто-електроніка”, а у 2008 році – за спеціальністю “правознавство”. У 2013 році закінчив Інститут інтелектуальної власності за спеціальністю “інтелектуальна власність”.

Заступник Голови Комітету з питань безпеки ведення бізнесу при Київській торгово-промисловій палаті.

Автор низки наукових праць, зокрема, монографії “Кримінальне право. Загальна частина. Історико-правове дослідження“. До кола наукових інтересів входять кримінальне право, міжнародно-правові аспекти відповідальності держави перед особою, практика Європейського суду з прав людини й інших міжнародних інститутів, які розглядають спори між особою та державою, загальні проблеми теорії права й їх взаємозв’язок з економікою.

Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №4105 від 31 серпня 2010 року, видане Київською міською кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури.

Електронна пошта: v.bunyak@bsb-partners.com

 Старчук Євген Валерійович

Гелла Сергій Вікторович

Основні напрямки адвокатської діяльності: участь у кримінальному провадженні, представництво в господарських судах, ведення справ про банкрутство.

Освіта: У 2004 році закінчив Луганський державний університет внутрішніх справ ім. Е. О. Дідоренка за спеціальністю “правознавство”. У 2011 році закінчив Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля й отримав кваліфікацію “менеджер-економіст”.

У 2004 – 2013 році працював арбітражним керуючим.

Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №3243 від 27 травня 2009 року, видане Донецькою обласною кваліфікаційно-дисциплінарною  комісією адвокатури.

Електронна пошта: o.shvidkiy@bsb-partners.com

Соломаха Андрій Миколайович