«BSB Partners»Адвокатське об'єднання

“Перемогти сильного супротивника потрібно тричі – у дебюті, мітельшпілі й ендшпілі“ - доктор юридичних наук, чемпіон світу з шахів
Олександр Альохін

Банкрутство. Ліквідація та реорганізація

Адвокати об’єднання «BSB Partners» ефективно захищають права Клієнта в процесі банкрутства або реструктуризації боргів як на стороні боржника, так і на стороні кредиторів або інвесторів, представництві інтересів Клієнта в господарському суді. При оцінці обставин справи Клієнта адвокати об’єднання ретельно оцінюють навіть приховані в процесі неплатоспроможності (реструктуризації боргу) дрібниці.

Банкрутство як юридична галузь характеризується складним колізійним поєднанням різних сфер права. Адвокати об’єднання «BSB Partners», маючи як спеціальний досвід у сфері реструктуризації боргів і банкрутстві, так і досвід захисту прав Клієнта практично у всіх галузях права, завжди виробляють комплексний план захисту майнових інтересів Клієнта в процесі неплатоспроможності.

Адвокати об’єднання «BSB Partners» мають значний досвід захисту інтересів Клієнта в процесі кримінальних розслідувань, пов’язаних з відчуженням прав на активи боржника в процесі банкрутства.