«BSB Partners»Адвокатське об'єднання

“Перемогти сильного супротивника потрібно тричі – у дебюті, мітельшпілі й ендшпілі“ - доктор юридичних наук, чемпіон світу з шахів
Олександр Альохін

Реєстрація торговельних марок

Торговельна марка (знак для товарів та послуг) – це позначення, за яким товари та послуг одних осіб відрізняються від товарів і послуг інших осіб, яке зареєстровано у встановленому порядку та на який видане свідоцтво центральним органом виконавчої влади з питань правової охорони інтелектуальної власності. Знаком може бути будь-яке позначення або будь-які комбінації позначень, а зокрема це можуть бути слова, у тому числі власні імена, літери цифри, зображувальні елементи, кольори та комбінації кольорів, або будь-яка комбінація таких позначень. Також знаки можуть бути звуковими та світловими. Такі знаки реєструються відомством при наявності технічної можливості внесення їх до реєстру. Не можуть отримати правову охорону знаки, які зображують або імітують державні герби, прапори та інші державні символи (емблеми), офіційні назви держав, емблеми, скорочені або повні найменування міжнародних міжурядових організацій, офіційні контрольні, гарантійні та пробірні клейма, печатки нагороди та інші відзнаки.

Центральним органом виконавчої влади з питань правової охорони інтелектуальної власності є Український інститут промислової власності скорочено – Укрпатент, який приймає заявки на реєстрацію знаків для товарів та послуг. Заявка складається з таких документів:

 • Заяви про реєстрацію знака;
 • Зображення знака, що заявляється
 • Перелік товарів і послуг, для яких заявник просить зареєструвати знак, згрупований за Міжнародною класифікацією для товарів та послуг (МКТП);
 • Документ про сплату збору за подання заявки;
 • Довіреність на представника, якщо заявка подається через такого.

Для того щоб ми зареєстрували для Вас торговельну марку від Вас потрібні наступні документи:

 • Виписка про державну реєстрацію або паспортні дані заявників.
 • Довіреність на представництво ваших інтересів в Укрпатенті, яку ми підготуємо.

Реєстрація торговельної марки в стандартному пакеті займає рік– півтора. Але Ви набуваєте прав на охорону свого знаку з моменту так званого встановлення дати подачі заявки тобто через 3-4 тижні після подачі заявки на реєстрацію.

Чому слід звертатися саме до нас?

 • досвід роботи по реєстрації ТМ з 2007 року;
 • жодної відмови в реєстрації по поданих нами заявках протягом 8ми років;
 • можливість повної оплати безготівковими платежами;
 • фахівці в штаті компанії, які закінчили Інститут інтелектуальної власності;
 • ринкові ціни та можливість розстрочки оплати.

Вартість державних платежів буде залежати від того скільки класів за МКТП буде заявлено для вашого знаку. Класи за МКТП ми сформуємо для Вас згідно вашого виду діяльності та ваших побажань.

Вартість реєстрації в одному класі становить – 1000. Оплата за подачу заявки на знак у кольорі – 500 грн. Оплата за публікацію про видачу свідоцтва на знак для товарів та послуг 150 грн – за знак у чорно-білому виконанні 250 грн у кольорі. Всього збори за реєстрацію торговельної марки становлять від 1650 грн.

Послуги компанії становлять 1000 грн.

Звертайтесь, із задоволенням Вам допоможемо!