«BSB Partners»Адвокатське об'єднання

“Перемогти сильного супротивника потрібно тричі – у дебюті, мітельшпілі й ендшпілі“ - доктор юридичних наук, чемпіон світу з шахів
Олександр Альохін

Кримінальне право та Європейська конвенція з прав людини

Вийшла друком авторська праця адвоката об’єднання Валерія Буняка – книга “Кримінальне право та Європейська конвенція з прав людини“.

“Кримінальне право та Європейська конвенція з прав людини” грунтується на повному огляді практики Європейського суду з прав людини в контексті застосування загальних принципів кримінального права (стаття 7 і стаття 4 Протоколу 7 Європейської конвенції з прав людини, а також відповідний аспект статей 2, 3, 10 Конвенції, статті 1 Протоколу Першого Конвенції тощо).

Однак книга є не просто збірником прецедентів Суду. Крім актуальності теми даної роботи та новизни класифікації рішень Європейського Суду, на наш погляд, заслуговує на увагу незвичний для пострадянського простору методологічний підхід: аналіз рішень Європейського суду від ключового рішення до ключового рішень у контексті розвитку ядра прецедентної норми. Запропонований підхід дав можливість виокремити окремі проблеми в практиці Суду, які є непомітними на перший погляд, про що детальніше в книзі.

Сподіваємося, книга буде цікаве як для науковців, так і для практикуючих правників, у першу чергу суддів і адвокатів, причому не лише спеціалістів у сфері кримінальних відносин або ж міжнародного захисту прав людини, але й юристі з інших дотичних правовідносин: комерційного, податкового, адміністративного права тощо.

Користуючись нагодою, висловлюємо щиру подяку за сприяння у виданні та просуванні даної книги видавництву “Юрінком Інтер” і особисто його очільнику Віктору Ковальському.

Comments are currently closed.