«BSB Partners»Адвокатське об'єднання

“Перемогти сильного супротивника потрібно тричі – у дебюті, мітельшпілі й ендшпілі“ - доктор юридичних наук, чемпіон світу з шахів
Олександр Альохін

Вирок у справі стосовно побиття Тетяни Чорновол

Сьогодні, 25 жовтня 2018 року, Бориспільський міськрайонний суд Київської області виніс обвинувальний вирок Корнілову Ігорю Миколайовичу, захист якого здійснював адвокат об’єднання Валерій Буняк. Визнавши Корнілова І. М. винним у злочині за ч. 2 ст. 122 (нанесення середньої тяжкості тілесних ушкоджень) і ч. 1 ст. 135 (залишення з небезпеці) Кримінального кодексу України, суд призначивши максимально можливе за вказаними статтями кримінального кодексу покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Суд відкинув доводи та докази сторони захисту про непричетність Корнілова І. М. до вказаного злочину, як і доводи про істотність порушень Кримінального процесуального кодексу України в процесі впізнання потерпілою Корнілова І. М. за відеозаписами – основоположного доказу в даній справі. Зокрема, у тексті вироку відсутній аналіз доводів сторони захисту, що в нарізці відеозаписів з шести осіб (п’ять підставних осіб і Корнілов І. М.), з-поміж яких впізнавала Чорновол Т. М., лише Корнілов І. М. не мав верхнього одягу (куртки).

Зауважимо, Генеральна прокуратура України кваліфікували дії Корнілова І. М. за ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 115 (закінчений замах на вбивство) Кримінального кодексу України та вимагала в суду для Корнілова І. М. покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.  Однак суд не прийняв таку протиправну позицію, самостійно перекваліфікувавши дії Корнілова І. М.

Comments are currently closed.