«BSB Partners»Адвокатське об'єднання

“Перемогти сильного супротивника потрібно тричі – у дебюті, мітельшпілі й ендшпілі“ - доктор юридичних наук, чемпіон світу з шахів
Олександр Альохін

Вітаємо з днем прийняття Конституції України!

Цього дня, дев’ятнадцять років тому, Верховна Рада України прийняла Конституцію. Було зроблено важливий крок до становлення України як держави, що керується правом. Бо без Основного Закону розвиток України був неможливий. У той нелегкий час не всі розуміли, чому дата прийняття Основного Закону стала вихідним днем. На жаль, і зараз, за дев’ятнадцять років по тому, конституція ще не стала “завітом” Українського народу. Пам’ятний серед людей лише жарт: конституцію прийняли за одну ніч…

Однак віриться, що час все розставить на свої місця, і прийде в Україну порядок гарний, новий. Заздрісно буде сусідами та гордістно тим, хто матиме громадянство України… І тоді дата прийняття Конституції для кожного буде червоним днем.

Без права люди не можуть бути вільними та щасливими. Тож чекаємо доби, коли конституційні принципи, без яких немає цивілізованого життя, у реальному бутті керуватимуть нашим правозастосуванням і владумаючими. Зі свого боку, як адвокати та правозахисники, прикладатимемо зусиль до настання таких часі. Адже впевнені, кожна справа, де захищено права й свободи Клієнта, є свого роду маленьким камінцем побудови новітнього правопорядку.

На найближчий рік, до дати ювілею Конституції України, нам, як адвокатам і громадянам, мріється, аби в Україні все-таки було затверджено Парламентом України інститут конституційної скарги громадянина. Тож у цей день сподіваємося, що праведні помисли не лише здійсняться, але й скоро настануть.

З повагою

Від імені колективу АО, Керуючий партнер АО Bsb Partners Валерій Буняк

Comments are currently closed.