«BSB Partners»Адвокатське об'єднання

“Перемогти сильного супротивника потрібно тричі – у дебюті, мітельшпілі й ендшпілі“ - доктор юридичних наук, чемпіон світу з шахів
Олександр Альохін

Адвокат об’єднання Ярослав Новіков прийняв участь в круглому столі АПУ

25.04.2016 року пройшов КРУГЛИЙ СТІЛ «ДИСЦИПЛІНАРНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СУДДІВ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД», організований АПУ.
Цікава та змістовна зустріч суддів, членів ВККСУ, експертів та адвокатів розкрила стан інституту даних правовідносин, – існуючих проблем, напрямків та перспектив розвитку.
На сьогодні досі існують неузгоджені питання, такі, як принцип змагальності, допуск скаржника до матеріалів провадження, межа за якою відбувається оцінювання діяльності судді при виконанні службових обов’язків та поза ними, та інші.
На мій погляд, існування та реалізацію даного інституту права потрібно вдосконалювати щодо захисту кожної із сторін. Оскільки, в моїй практиці, й досі є випадки, коли суддею місяцями виготовляється повний текст рішення, а заходи дисциплінарного провадження Вищої кваліфікаційної комісії суддів України не мають своєї ефективності.

http://uba.ua/ukr/news/4328/

Comments are currently closed.