«BSB Partners»Адвокатське об'єднання

“Перемогти сильного супротивника потрібно тричі – у дебюті, мітельшпілі й ендшпілі“ - доктор юридичних наук, чемпіон світу з шахів
Олександр Альохін

Антимонопольний комітет програв спір по студентським квиткам

Валерій Буняк, адвокат АО Bsb Partners, відстояв у Верховному Суді (Касаційному господарському суді) інтереси ПрАТ “Науково-дослідний інститут прикладних інформаційних технологій” у його спорі з Антимонопольним комітетом України у спорі щодо ніби то наявних зловживань зі сторони ПрАТ “Науково-дослідний інститут прикладних інформаційних технологій” монопольним становищем на ринку виготовлення студентських квитків.

Верховний Суд після детального вивчення обставин справи №910/7716/17 та проведення двох тривалих судових засідань, залишив чинною постану Київського апеляційного господарського суду, якою було задоволено позов ПрАТ “Науково-дослідний інститут прикладних інформаційних технологій” і скасовано рішення АМКУ.

Зокрема, Верховним Судом було стверджено позицію, що сам факт монопольного становища суб’єкта господарювання на певному товарному ринку не є порушенням конкурентного законодавства. Саме АМКУ має довести наявність конкретних дій, які є зловживанням з боку відповідного суб’єкта господарювання, чого в даному випадку АМКУ зроблено не було.

Comments are currently closed.