«BSB Partners»Адвокатське об'єднання

“Перемогти сильного супротивника потрібно тричі – у дебюті, мітельшпілі й ендшпілі“ - доктор юридичних наук, чемпіон світу з шахів
Олександр Альохін

Засідання комітетів Київської торгово-промислової палати

Керуючий партнер АО Bsb Partners Валерій Буняк прийняв участь у роботі спільного засідання комітетів Київської торгово-промислової палати в якості заступника Голови Комітету КТПП з безпеки ведення бізнесу.

Під час засідання комітетів президентом КТПП Засульським М. В. було підписано меморандум про співпрацю з директором Київського міського центру зайнятості Біличем В. О.

Крім того, було обговорено окремі проблемні питання законодавчого регулювання діяльності бізнесу:

  • щодо отримання, продовження або ризиків анулювання дії спеціального дозволу на викиди в атмосферне повітря стаціонарними джерелами викидів (ст. 11 Закону України “Про охорону атмосферного повітря” та ст. 4-1 Закону України “Про дозвільну систему в сфері господарювання”);
  • щодо спірних питань виконання роботодавцем обов’язку створити робочі місця для осіб з обмеженими можливостями (ст. 18, 19 Закону України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”), зокрема, недопустимістю (ствердженою судовою практикою) перекладення обов’язку  соціального захисту інвалідів з держави на роботодавця, як намагаються робити органи соціального захисту під час проведення перевірок роботодавців.

Comments are currently closed.