«BSB Partners»Адвокатське об'єднання

“Перемогти сильного супротивника потрібно тричі – у дебюті, мітельшпілі й ендшпілі“ - доктор юридичних наук, чемпіон світу з шахів
Олександр Альохін

Оскарження тарифів на паркування в місті Києві: громадська та правова позиція

Розпорядженням голови КМДА від 25.06.2021 року №1459 ззатверджено нові тарифи на паркування в місті Києві, зокрема, раніше діючі тарифи було збільшено в три з половиною рази та зроблено вище тарифів на паркування в місті Софія та Бухарест.

Державне регулювання тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів передбачено Порядком формування тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 р. №258

На наш погляд, адвокатів Буняка Валерія Сергійовича та Титича Віталія Миколайовича, розпорядження голови КМДА від 25.06.2021 року №1459 очевидно не відповідає постанові Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 р. №258.

Детальніше зазначене викладено в позовній заяві, скарзі в Антимонопольний комітет України, висновку судового експерта та відповіді на відзив КМДА, і навіть до скарга Президента України. З ними кожен має можливість ознайомитися.

Відповідно, спір не має якогось значного юридичного інтересу. Однак, хоча оскарження нормативно-правових актів, за Кодексом адмінсудочинства України має слухатися виключно в відкритому режимі з викликом сторін, суд чомусь вирішив розглядати процес письмово та негласно. Відповідно, маємо вийти до громадськості та викласти свою позицію.

Адже ситуація на наш погляд є цікава політично. По суті, міська влада, навіть не маючи генплану та стратегії з інфраструктури міста, намагається перекласти всі проблеми інфраструктури на середній клас і заробити на атовласниках.

Ми як громадяни не приймаємо такого підходу та маємо намір скористатися всіма юридичними засобами, навіть звертатися до Президента. Адже боротьба за право – обов’язок кожного свідомого громадянина.

Детальніше викладемо на прес-конференції. З відео-записом прес-конференції можна ознайомитися тут.

Comments are currently closed.