«BSB Partners»Адвокатське об'єднання

“Перемогти сильного супротивника потрібно тричі – у дебюті, мітельшпілі й ендшпілі“ - доктор юридичних наук, чемпіон світу з шахів
Олександр Альохін

Прокуратура Дніпровського району не має втручатися в господарську діяльність підприємства

_dsc1060

Валерій Буняк як заступник голови Комітету з питань безпеки ведення бізнесу Київської торгово-промислової палати 09 грудня 2016 року прийняв участь у прес-конференції (в прес-центрі “Інтерфакс”) ПрАТ “Фанери та плити” , господарській діяльності якого чиняться перепони, використовуючи як засіб надумане кримінальне провадження.

Як наголосив В. Буняк, на даний час у м. Києві існує проблема конфлікту різних інтересів щодо забудови так званих промислових зон м. Києва. І це питання має поступово, з урахуванням інтересів всіх суб’єктів (забудовники, мешканці, підприємств) вирішувати владою Києва.

Однак за будь-яких обставин прокуратура не має права втручатися в господарські спори на стороні одного з їх учасників, та під надуманими й незаконними приводами паралізувати роботу підприємств. Тим, більше підприємства зі сторічною історією, яке експортує свою високотехнологічну продукцію до 30 держав світу. Адже такі дії прокуратури є передумовою до реалізації корупційних інтересів окремих осіб.

Comments are currently closed.