«BSB Partners»Адвокатське об'єднання

“Перемогти сильного супротивника потрібно тричі – у дебюті, мітельшпілі й ендшпілі“ - доктор юридичних наук, чемпіон світу з шахів
Олександр Альохін

Скасування постанови за ч.1 ст.130 КУпАП

Постановою Києво-Святошинського районного суду Київської області притягнуто громадянина О. до адміністративної відповідальності передбаченої ч.1 ст.130 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 10 200 (десять тисяч двісті) гривень з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 1 (один) рік.

Не погоджуючись з вказаним рішенням адвокат Гелла Сергій звернувся з апеляційною скаргою до Київського апеляційного суду, в якій просив постанову скасувати, а справу закрити в зв’язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.

Постановою Київського апеляційного суду апеляційну скаргу задоволено.

Суд апеляційної інстанції вірно дійшов до висновку, що застосування експрес-тесту «Sniper-10» для встановлення наркотичного сп’яніння у водія суперечить Інструкції «Про порядок виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції».

Результати експрес-тесту є попередніми та підлягають перевірці шляхом їх ретельного дослідження в  лабораторних умовах.

При цьому, зразки біологічного середовища для лабораторного дослідження   відбираються у дві ємності. Вміст однієї ємності використовується для первинного дослідження, вміст другої ємності зберігається протягом 90 днів.

Між тим, медичні заклади ігнорують вказану вимогу, застосовують у своїй діяльності  не сертифікований препарат «Sniper-10» та йому подібні, що призводить до порушення прав та законних інтересів учасників дорожнього руху.

Tags:

Comments are currently closed.