«BSB Partners»Адвокатське об'єднання

“Перемогти сильного супротивника потрібно тричі – у дебюті, мітельшпілі й ендшпілі“ - доктор юридичних наук, чемпіон світу з шахів
Олександр Альохін

Забезпечення прав недієздатних осіб

28 вересня 2018 року керуючий партнер адвокатського об’єднання BSB Partners Валерій Буняк прийняв участь у роботі круглого столу “Забезпечення права на охорону здоров’я недієздатних осіб: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення”, проведено Комітетом Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.

 Валерій Буняк, під час роботи круглого столу, висловив свої пропозиції щодо посилення юридичного захисту недієздатних осіб. Зокрема, підтримав пропозиції інших учасників круглого столу щодо необхідність юридичної трансформації самого поняття “недієздатна особа”.

У контексті юридичного захисту особи, Валерієм Буняком було запропоновано передбачити в Цивільному процесуальному кодексі України обов’язково участь адвоката при вирішенні питання щодо визнання особи недієздатною чи обмежено дієздатною. Крім того, Валерієм Буняком було констатовано, що ситуація з правом на приватність осіб з психічними захворюваннями, очевидно, не відповідає стандартам, визначеним Європейською конвенцією з прав людини.

Comments are currently closed.